23 Aralık 2017 Kubilay’ı anma programı

23 Aralık 2017 Kubilay’ı anma program: DEMOKRASİ ve LAİKLİK YÜRÜYÜŞÜ Saat: 09.30 Menemen Metro Önü Basın Açıklaması Saat: 11.30 Cumhuriyet Meydanı Panel: 2018 CUMHURİYETİMİZİN TAÇLANACAĞI YIL…

Devamı...

Cumhuriyet, Atatürk Düşmanı Atatürksüz Müfredata Hayır

1. Eğitim müfredatında yapılan değişiklikler milli, bilimsel ve laik eğitim ilkelerine aykırıdır.

Devamı...

Kukla Devlet İçin Halk Oylamasına Hayır! ADD Gaziemir

Bugün yurdun dört bir yanında tüm ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEKLERİ Kuzey Irak'ta yapılması planlanan halk oylamasına HAYIR diyerek tepkisini net bir şekilde ortaya koymuştur.

Devamı...

9 Eylül Nif'ten İzmir'e Doğru

-Bugün İzmir’e gireceğiz. Dedi. Halide edip -Ben, bir zafer alayında gitmek istemem. Teşekkür ederim. Ben, sonra yalınız başıma gelirim, Diye düşüncesini söyleyince Mustafa Kemal egemen sesiyle…

Devamı...

ADD Dikli Şubesi Atatürk Orman Çiftçiği Basın Açıklaması

ADD Dikli Şubesi olarak 22.08.2017 günü Dikili Atatürk Meydanında, A.O. Çiftliğinin bir bölümünün Amerikalılara satılmasını ve son günlerde hızla artan Atatürk Heykelleri'ne yapılan saldırıları protesto edip,…

Devamı...

17 Ağustos 1999 Saat: 03:02 Merkez Üssü Gölcük

17 Ağustos 1999'da tüm Türkiye yasa boğuldu. Yerel saatle 03:02'de merkez üssü Gölcük olan 7.6 şiddetindeki bir deprem tüm Türkiye'yi uykusunda yakaladı.

Devamı...

Özel Gazi Ayşe Altıntaş Yükseköğrenim Kız Yurdu

Atatürkçü Düşünce Derneği iktisadi işletmesi Konak Şubesine bağlı, işletmesini yaptığımız ADD Özel Gazi Ayşe Altıntaş yüksek öğrenim kız yurduna kayıtlar başlamıştır.

Devamı...

ADD Dikili - Lozan Antlaşmasını kutladık.

23 Temmuz Dikili Atatürk Meydanı ve Çandarlı Kalesinde ADD Cumhuriyet Korosu, TÜRKÜ DİRENİŞTİR Konserleriyle, halkımızla birlikte çoşkuyla Lozan Antlaşmasını kutladık.

Devamı...

Lozan’ın 94. Yıldönümü - Urla Konağı’nda kahvaltı düzenledi.

Lozan’ın 94. Yıldönümü sebebiyle Urla Konağı'nda üyelerinin katılımı ile kahvaltı düzenledi.

Devamı...

Lozan 94'ncü yılı Onur Öymen ile söyleşi-ADD Gaziemir

"Atatürkçü Düşünce Derneği Gaziemir Şubesi, Lozan Antlaşmasının 94'ncü yıl dönümü nedeniyle (E) Büyükelçi Onur ÖYMEN ile söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks